Czas spotkania: 80 min.

Bramki: Marcin Chwastek, Wojciech Stańczak - Konrad Warmiński

Podbeskidzie: Wieczorek (Rąba), Musiolik, Małkowski (Wenne), Jarek (Olszar), Hereda, Lizak, Chwastek, Kukuła, Parysz (Kempny), Wania (Szwed), Stańczak. Trener Marcin Jura
ROW : Hulin (Owsiński) - Nowak (Fojcik), Folmert, Grabczyński, Pilny - Mikołajec (Adamski), Nagórka, Papiernik, Stolarek -Warmiński, Adamiec. Trener Mateusz Matuszewski

Mecz rozpoczynamy z naszą przewagą w posiadaniu piłki oraz pokazujemy wyższą kulturę gry, W 2 minucie Wojtek Adamiec mija obrońcę w polu karnym i próbuje dograć "do pustaka" Jackowi Papiernikowi ale tego uprzedza obrońca gospodarzy. W 7 minucie Grzesiu posyła piłkę za plecy obrońców, tam Kondi wychodzi sam na sam ale strzela prosto w bramkarza.. 21 minuta i kolejny nasz atak Wojtek odrywa się w polu karnym od obrońcy i uderza ale piłkę blokuję obrońca. W 26 minucie po kilku wypadach na naszą połowę gospodarze zyskują rzut wolny z bocznej strefy boiska. Dośrodkowanie w pole karne i z 11 metra piłkę głową strąca zawodnik gospodarzy nie pozostawiając żadnych wątpliwości wyprowadza gospodarzy na prowadzenie. W 29 minucie nie udane dośrodkowanie z woleja z bocznej strefy boiska przez gospodarzy zamienia się w centrostrzał ale w naszej bramce dobrze wyciąga się nasz bramkarz. Do przerwy przegrywamy 1-0. Po przerwie widać, że o ile rywal w pierwszej połowie był cofnięty tak teraz, postawił przysłowiowy autobus. w 54 minucie jednak to oni dośrodkowują w nasze pole karne, tam problemy ma nasz bramkarz który wypuszcza piłkę z rąk ale z bliskiej odległości rywala fatalnie pudłują. Później uderzamy głową w mur mając duże posiadanie piłki nie wiele potrafimy z tym zrobić i rywale konsekwentnie rozbijają nasze próby ataków w 71 minucie Olek blokuje piłkę przed naszym napastnikiem nie dogadując się z Marcelem który wszedł do bramki, za długo blokował piłkę którą wyłuskał mu napastnik i pewnym strzałem, pokonał naszego bramkarza, wcześniej rywale również zdobyli bramkę ale po indywidualnym rajdzie jednego z zawodników w ostatniej chwili zabrał mu piłkę jego kolega z drużyny który pokonał Marcela ale znajdował się na spalonym. 77 minuta tym razem "Graba" popełnia duży błąd zbyt lekko podając do Marcela którego mija napastnik gospodarzy i zostaje sfaulowany, nasz bramkarz otrzymuję żółtą kartkę a rywale mają rzut wolny. Strzał odbija nasz bramkarz tam dobijają gospodarze ale na szczęście mamy spalonego. W 81 minucie Adamiec zagrywa w pole karne tam piłkę odbija obrońca i po zamieszaniu spada ona pod nogi Kondzia który wreszcie trafia do siatki, jednak mimo doliczonych 4 minut niewiele jesteśmy w stanie zrobić i przegrywamy ten mecz. Trudny sezon za nami, pod znakiem poważnych kontuzji, który pokazał nam, że mamy bardzo krótką ławkę rezerwowych.